LublinNa sygnaleWiadomości

Lublin: Włamywacze zatrzymani na gorącym uczynku

Dwaj włamywacze w wieku 33 i 50 lat staną przed sądem za włamanie do domu w Lublinie. Lubelska policja poinformowała, że starszy z nich jest dodatkowo oskarżony o włamania do altanek na ogródkach działkowych.

Według doniesień lubelskiej policji, pod koniec ubiegłego tygodnia funkcjonariusze z III komisariatu wraz z wywiadowcami zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy zostali schwytani na gorącym uczynku podczas włamania do niezamieszkałego domu jednorodzinnego. W trakcie tego przestępstwa włamywacze ukradli elementy układu centralnego ogrzewania. Pokrzywdzony oszacował straty na łączną kwotę 50 tysięcy złotych.

>>>CZYTAJ TAKŻE: Włamywacz przyłapany na kradzieży robił sobie kanapkę i pił kawę

Okazało się, że operacyjni wcześniej podejrzewali starszego z mężczyzn o dokonywanie włamań na terenie ogródków działkowych. W związku z tym, obok zarzutów za włamanie do domu, będzie odpowiadał za trzy kolejne przestępstwa. Obydwaj mężczyźni trafili do policyjnej celi, a po zabezpieczeniu dowodów przedstawiono im zarzuty. Za popełnione czyny grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności – informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z lubelskiej policji.

Jeden komentarz do “Lublin: Włamywacze zatrzymani na gorącym uczynku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *