LublinNa sygnaleWiadomości

Wypadek na ul. Lubartowskiej. 8-latek potrącony przez samochód

Wczoraj wieczorem w Lublinie na ulicy Lubartowskiej doszło do wypadku. Samochód marki Volkswagen uderzył w przebiegającego przez jezdnię 8-letniego chłopca. Dziecko z obrażeniami ciała trafiło do szpitala.

Wczoraj po godzinie 19:00 na ulicy Lubartowskiej w Lublinie miało miejsce niebezpieczne zdarzenie drogowe. Według wstępnych informacji przekazanych przez Policję, 51-letni kierowca samochodu marki Volkswagen jechał w stronę Alei Spółdzielczości Pracy. Nagle 8-letni chłopiec wybiegł na jezdnię w miejscu gdzie nie ma przejścia dla pieszych.

Kierowca nie zdążył zareagować i uderzył w przebiegającego przez ulicę 8-latka. Chłopiec z obrażeniami ciała został od razu zabrany do szpitala.

>>> CZYTAJ TAKŻE: 65-letni rowerzysta potrącony na rondzie w Łukowie (wideo)

Przeprowadzone przez mundurowych badanie wykazało, że kierujący Volkswagenem był trzeźwy w chwili zdarzenia.

– Na miejscu policjanci przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli dowody. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności wypadku – informuje nadkomisarz Kami Gołębiowski z lubelskiej Policji.

fot. Policja

Jeden komentarz do “Wypadek na ul. Lubartowskiej. 8-latek potrącony przez samochód

  • Witam. Wina Dziecka. Przepraszam to wina rodziców bo nie nauczyli dziecka że nie przechodzi się w niedozwolonym miejscu przez pasy. A tata zamiast wychowywać dziecko to stał pod kebabem tuż obok tego że miejsca.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *