ŁukówNa sygnaleWiadomościZ regionu

65-letni rowerzysta potrącony na rondzie w Łukowie (wideo)

Do groźnego wypadku doszło wczoraj na rondzie przy ul. Al. Kaczorowskiego w Łukowie. 65-letni rowerzysta doznał ciężkich obrażeń ciała po tym, jak potrącił go samochód marki Mazda. Zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego.

Wczoraj, tuż po godzinie 18:00, służby ratunkowe i łukowscy funkcjonariusze policji otrzymali zgłoszenie o dramatycznym incydencie drogowym. Na rondzie przy ul. Al. Kaczorowskiego w Łukowie doszło do kolizji, w wyniku której 65-letni rowerzysta został poważnie ranny.

Z informacji przekazanych przez policję wynika, że 49-letni kierowca Mazdy, wjeżdżając na rondo, nie zachował należytej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście.

– Mundurowi którzy przyjechali we wskazane miejsce ustalili, że kierujący samochodem marki Mazda 49-letni łukowianin potrącił jadącego rowerem 65-letniego mieszkańca Łukowa – informuje aspirant sztabowy Marcin Józwik z łukowskiej Policji.

Rowerzysta, który doznał ciężkich obrażeń ciała, został natychmiast przetransportowany do najbliższego szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Jabłoń: 17-latek potrącony na przejściu dla pieszych. Zdarzenie zarejestrowała samochodowa kamera

W tym momencie trwa szczegółowe śledztwo, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego groźnego wypadku. Niewątpliwie śledczym pomogą zapisy z kamer miejskiego monitoringu, które zarejestrowały całą sytuację.

Kierujący Mazdą musi liczyć się teraz z poważnymi konsekwencjami, a sprawą z pewnością zajmie się sąd.

fot. / wideo: Policja | Potrącenie 65-letniego rowerzysty na rondzie w Łukowie.

4 komentarze do “65-letni rowerzysta potrącony na rondzie w Łukowie (wideo)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *