Na sygnaleWiadomościZ regionuZamość

Ugodziła nożem swojego partnera. Odpowie za usiłowanie zabójstwa

43-latka z Białej Podlaskiej została tymczasowo aresztowana. Kobieta jest oskarżona o próbę zabójstwa swojego partnera, którego ugodziła nożem. Do zdarzenia doszło w niedzielę, gdy wspólnie pili alkohol.

W niedzielny wieczór na terenie Białej Podlaskiej doszło do szokującego zdarzenia, które mogło skończyć się tragicznie. Wszystko zaczęło się od kłótni pomiędzy 43-letnią kobietą a jej partnerem, która przerodziła się w próbę zabójstwa.

Po godzinie 19:00, dyżurny komisariatu w Białej Podlaskiej otrzymał zgłoszenie o incydencie, z którego wynikało, że podczas alkoholowej libacji najprawdopodobniej doszło do ataku nożem. Policjanci niezwłocznie przybyli na miejsce i potwierdzili, że mężczyzna faktycznie został ugodzony nożem przez swoją partnerkę. Po zdarzeniu, kobieta zawiadomiła pogotowie ratunkowe.

– Pokrzywdzony trafił do pod opiekę lekarzy natomiast 43-latka została zatrzymana do wyjaśnienia. W chwili zatrzymania była nietrzeźwa. Badanie wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jej organizmie – relacjonuje
komisarz Barbara Salczyńska – Pyrchla z bialskiej Policji.

43-letnia bialczanka została doprowadzona do prokuratury, gdzie postawiono jej zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd w Białej Podlaskiej zdecydował wczoraj o zastosowaniu wobec oskarżonej środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

>>> CZYTAJ TAKŻE: 24-latka zaatakowała znajomego tasakiem. Za usiłowanie zabójstwa grozi jej dożywocie

– Ustalamy wszystkie okoliczności zdarzenia. Zgodnie z obowiązującymi przepisami usiłowanie zabójstwa zagrożone jest karą nawet dożywotniego pozbawienia wolności – mówi komisarz Barbara Salczyńska – Pyrchla.

43-latka ugodziła nożem swojego partnera
fot. Policja | 43-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej ugodziła nożem swojego partnera.

 

4 komentarze do “Ugodziła nożem swojego partnera. Odpowie za usiłowanie zabójstwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *