WiadomościZ regionuZamość

Zamość świętuje piękno miejskiego krajobrazu. Wyniki konkursu na najładniejszy balkon, ogródek i podwórze… (foto)

Ogłoszono wyniki pierwszej edycji konkursu na najładniejszy balkon, ogródek i podwórze w Zamościu. Inicjatywa pod hasłem „Chcę, żeby było ładnie…” zaowocowała zauważalnym zaangażowaniem mieszkańców i wyłoniła najbardziej pomysłowe projekty.

W miniony piątek, 22 września, zarówno władze miasta Zamość jak i ZGL Sp. z o.o., dokonały podsumowania konkursu, który miał na celu zainspirowanie mieszkańców do dbania o estetykę przestrzeni publicznych oraz prywatnych. Pierwsza edycja konkursu okazała się być nie tylko popularna, ale i efektywna, pokazując, że zainteresowanie miejską estetyką może łączyć lokalną społeczność.

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w Sali Konferencyjnej przy siedzibie ZGL Sp. z o.o. w Zamościu. W puli nagród znalazły się atrakcyjne przedmioty, takie jak telewizor marki Hitachi, narzędzia marki Einhell i Notool, a także karty upominkowe do sklepu Brico. Dodatkowo, dla osoby, która zdobyła najwięcej głosów na facebook’u przygotowano specjalny bonus: możliwość zagospodarowania części wspólnej nieruchomości komunalnej o wartości do 15 000 zł.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce: Beata Raszka
II miejsce: Teresa Ruszel
III miejsce: Mirosława Engiel

Beata Raszka zdobyła również nagrodę specjalną, co podkreśla jej wyjątkowe zaangażowanie.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Ulepsz, upiększ i wygraj! Miasto Zamość ogłasza konkurs na najładniejszy balkon, ogródek, podwórko

Dodatkowo, wyróżnienia otrzymali: Justyna Gil, Roman Sawa i Eugenia Sobieraj, Agnieszka Łabur, Damian Szkałuba oraz Barbara i Mieczysław Morscy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom! Inicjatywa potwierdziła, że każdy z nas może mieć wpływ na estetykę i funkcjonalność miejsca, w którym żyjemy. Czekamy na kolejną edycję konkursu!

Lublinews.pl był jednym z patronów medialnych tego przedsięwzięcia.

Podsumowanie Konkursu "Chcę, żeby było ładnie"
fot. Miasto Zamość
Podsumowanie Konkursu "Chcę, żeby było ładnie"
fot. Miasto Zamość
Podsumowanie Konkursu "Chcę, żeby było ładnie"
fot. Miasto Zamość
"Chcę, żeby było ładnie"
fot. Miasto Zamość
"Chcę, żeby było ładnie"
fot. Miasto Zamość

Jeden komentarz do “Zamość świętuje piękno miejskiego krajobrazu. Wyniki konkursu na najładniejszy balkon, ogródek i podwórze… (foto)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *