WiadomościZ regionuZamość

Ulepsz, upiększ i wygraj! Miasto Zamość ogłasza konkurs na najładniejszy balkon, ogródek, podwórko

Masz ładnie zaaranżowany balkon, ogródek lub podwórko? Chcesz pochwalić się swoją pracą i zdobyć atrakcyjne nagrody? Miasto Zamość wspólnie z Zakładem Gospodarki Lokalowej w Zamościu zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w konkursie „Chcę, żeby było ładnie…”. Celem inicjatywy jest promocja dbałości o własne i miejskie otoczenie oraz podkreślenie, że piękno nie musi kosztować. Do wygrania jest telewizor, narzędzia oraz karty podarunkowe.

Zamość postanowił uhonorować dbałość swoich mieszkańców o otoczenie, urządzając konkurs na najpiękniej zaaranżowane miejsca w mieście. Celem jest nie tylko promowanie troski o otoczenie, ale również chęć dzielenia się pięknem z rodziną, sąsiadami i turystami.

Jak wziąć udział?

Jeśli jesteś pełnoletnim mieszkańcem Zamościa i jesteś dumny z wyglądu swojego balkonu, ogródka lub podwórka, wystarczy, że zrobisz zdjęcie i zgłosisz się do konkursu. Możesz to zrobić online, mailowo lub tradycyjnie – więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj.

Co można wygrać?

Wśród nagród znalazły się m.in. telewizor Hitachi, wkrętarka Einhell, szlifierka kątowa Notool, karty podarunkowe do sklepu Brico oraz specjalna nagroda dla mieszkańca, który zdobędzie najwięcej głosów – zagospodarowanie części wspólnej nieruchomości komunalnej o wartości do 15 000 zł.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Estrada powędruje po Zamościu

Jak informują organizatorzy, za udział w konkursie każdy uczestnik otrzyma ponadto kartę Moje Brico, która po zarejestrowaniu w sklepie, będzie upoważniała do rabatu 30,00 zł po dokonaniu zakupu na łączną kwotę 300 zł.

Kto zdecyduje o zwycięzcach?

To mieszkańcy w głosowaniu online wybiorą najładniejsze przestrzenie! Wszystkie zgłoszenia i głosowanie będą dostępne na profilu facebook’owym Miasta Zamość.

Pamiętaj, że zgłoszenia można składać tylko do 31 sierpnia 2023 r. Pokaż, jak pięknie może być w Zamościu!

chcę żeby było ładniej konkurs Miasta Zamość i ZGL w Zamościu
fot. materiały prasowe

Jeden komentarz do “Ulepsz, upiększ i wygraj! Miasto Zamość ogłasza konkurs na najładniejszy balkon, ogródek, podwórko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *