LublinNa sygnaleWiadomości

Znaczne ilości narkotyków w mieszkaniu. Policja zatrzymała dwóch mężczyzn

Policjanci z wydziału narkotykowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie i rozprowadzanie narkotyków. W trakcie przeszukania w mieszkaniu jednego z nich, funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 200 gramów marihuany i dopalaczy. Dodatkowo przy mężczyznach znaleziono blisko 10 tysięcy złotych. Obaj mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

Funkcjonariusze ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie Lublina mogą znajdować się większe ilości narkotyków. Po uzyskaniu niezbędnych nakazów, policjanci przystąpili do przeszukania.

W trakcie przeprowadzonych czynności policjanci natrafili na pokaźne zapasy narkotyków. Łącznie zabezpieczono ponad 200 gramów marihuany i dopalaczy, z czego część była już poporcjowana i przygotowana do sprzedaży. Dodatkowo w mieszkaniu, znaleziono blisko 10 tysięcy złotych.

Zatrzymani 24 i 28-latek trafili już do policyjnej celi. W trakcie aresztowania starszy z mężczyzn zachowywał się agresywnie i zaatakował jednego z policjantów.

>>>CZYTAJ TAKŻE: Zatrzymani mieszkańcy gminy Wojciechów odpowiedzą za kradzieże z dyskontu

Mężczyźni stanęli już przed sądem, który na wniosek prokuratury podjął decyzję o ich tymczasowym aresztowaniu. Obydwaj usłyszeli zarzuty dotyczące posiadania znacznych ilości narkotyków, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. Policja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *