LublinNa sygnaleWiadomości

Zniszczył samochód znajomego, a w słoikach trzymał narkotyki. Grozi mu do 10 lat więzienia

Policjanci z komisariatu w Niemcach zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu lubelskiego, który zniszczył samochód swojego znajomego. Ponadto mundurowi znaleźli w jego domu znaczne ilości narkotyków. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Parę dni temu mundurowi z komisariatu w Niemcach zostali powiadomieni przez właściciela samochodu marki Audi, że ktoś zniszczył jego auto. O dokonanie tego czynu od początku podejrzewany był 23-latek z powiatu lubelskiego, skonfliktowany z właścicielem uszkodzonego pojazdu.

Poszkodowany oszacował straty na blisko 2 tysiące złotych. Policjanci podejrzewali jednocześnie, że 23-latek zajmuje się handlem narkotykami.

Mundurowi zaskoczyli 23-latka wizytą w jego domu. W trakcie przeszukania funkcjonariusze odnaleźli słoiki,  których zawartość ani trochę nie przypominała przetworów zawekowanych na zimę… – Łącznie po zważeniu okazało się, że zabezpieczonych zostało blisko ćwierć kilograma marihuany i amfetaminy – informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z lubelskiej policji.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Pitbull zaatakował samochód. Właściciel odpowie za zniszczenia

23-letni mężczyzna został już doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Odpowie za uszkodzenie mienia i posiadanie znacznych ilości narkotyków. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. Policji

2 komentarze do “Zniszczył samochód znajomego, a w słoikach trzymał narkotyki. Grozi mu do 10 lat więzienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *