Na sygnaleŚwidnikWiadomościZ regionu

Świdnik: Dziecko weszło na dach. Matka była nietrzeźwa

4-latek wykorzystując nieuwagę matki wyszedł przez okno na balkon, a następnie przedostał się na dach budynku. Na szczęście kobieta w porę zauważyła nieobecność malucha. Policjanci ujawnili, że matka dziecka w chwili zdarzenia była nietrzeźwa.

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych w Świdniku. 4-letni chłopiec wykorzystując chwilową nieuwagę mamy wdrapał się na szafkę, a następnie przez otwarte okno wydostał się na balkon. Potem wspiął się na dach trzypiętrowego budynku. Na szczęście matka w porę zorientowała się, że jej syna nie ma w domu.

Szybko domyśliła się, gdzie może być i zabrała malca z zadaszenia. Dziecku na szczęście nic się nie stało.

– W trakcie ustalania okoliczności zdarzenia policjanci ujawnili, że kobieta była nietrzeźwa. Badanie alkomatem wskazał ponad 0,5 promila alkoholu w jej organizmie – mówi komisarz Magdalena Szczepanowska z policji w Świdniku. I dodaje – Teraz ustalamy czy kobieta swoim zachowaniem naraziła swoje dziecko na niebezpieczeństwo.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Kraśnik: Pies uwięziony w nagrzanym pojeździe. Czworonoga uwolnili policjanci

Policja apeluje o szczególną uwagę w opiece nad dziećmi. Ich pomysłowość i ciekawość świata, jak się okazuje, nierzadko przerasta wyobrażenia opiekunów.

Jeden komentarz do “Świdnik: Dziecko weszło na dach. Matka była nietrzeźwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *