Biała PodlaskaNa sygnaleZ regionu

Śmiertelne potrącenie w miejscowości Styrzyniec. To już drugi dzisiaj tragiczny wypadek z udziałem pieszego na DK-2

Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło dzisiaj ok. godz. 12:30 na DK-2 w miejscowości Styrzyniec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Toyotą 64-latek potrącił pieszego, który wtargnął na jezdnię. Pomimo reanimacji 29-latek zmarł na miejscu zdarzenia.

Do wypadku doszło w piątek, 8 marca, ok. godziny 12:30 na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Styrzyniec.

>>> CZYTAJ TAKŻE: DK-2. Tragiczny wypadek na obwodnicy Białej Podlaskiej. Nie żyje 23-letni pieszy

– Ze wstępnych ustaleń wynika, ze kierujący osobową Toyotą 64-latek potrącił pieszego, który wtargnął na jezdnię zza zaparkowanego samochodu, wprost pod nadjeżdżającą osobówkę – przekazała nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej policji.

Śmiertelne potrącenie w miejscowości Styrzyniec
fot. Policja

Pomimo prowadzonej reanimacji życia 29-letniego pieszego nie udało się uratować. Czynności na miejscu wypadku wykonywane były pod nadzorem prokuratora. Droga w miejscu zdarzenia przez kilka godzin była zablokowana.

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Potrącił busem 84-latka i uciekł. Usłyszał już zarzuty

To już kolejny dzisiaj tragiczny wypadek z udziałem pieszego na DK-2. Ok. godz. 3:00 nad ranem na obwodnicy Białej Podlaskiej samochód ciężarowy potrącił 23-latka. Niestety, pomimo prowadzonej reanimacji jego życia nie udało się uratować.

Jeden komentarz do “Śmiertelne potrącenie w miejscowości Styrzyniec. To już drugi dzisiaj tragiczny wypadek z udziałem pieszego na DK-2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *