Biała PodlaskaNa sygnaleWiadomościZ regionu

Wypadek na ulicy Zamkowej w Białej Podlaskiej. Kierowca Maserati zderzył się z motocyklistą

Wczoraj wieczorem na ulicy Zamkowej w Białej Podlaskiej doszło do poważnego wypadku drogowego, w którym ucierpiał 32-letni motocyklista. W wyniku zderzenia z Maserati, jednoślad przewrócił się i uderzył w dwie, stojące przed przejściem dla pieszych, osoby.

Zdarzenie miało miejsce przed godziną 19.00 w rejonie skrzyżowania ulicy Zamkowej z ul. Narutowicza. Według wstępnych ustaleń Policji, 27-letni kierowca luksusowego samochodu marki Maserati nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście podczas wykonywania manewru zmiany pasa ruchu. Motocyklista stracił równowagę i uderzył najpierw w krawężnik, a następnie w słup sygnalizacji świetlnej. Motocykl trafił jeszcze w dwie nastolatki, które czekały przed przejściem dla pieszych.

Ranny motocyklista został przewieziony do szpitala, gdzie otrzymał odpowiednią opiekę medyczną. Obrażenia dwóch poszkodowanych nastolatek okazały się na szczęście niegroźne, dlatego jeszcze tego samego dnia mogły opuścić placówkę medyczną.

Policja prowadzi dochodzenie w celu ustalenia wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Apeluje również do wszystkich kierowców o rozwagę na drodze.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Wypadek w Hucie Dzierążyńskiej. Pijany motorowerzysta trafił do szpitala

– „Pamiętajmy, że wsiadając za kierownicę, w swoich rękach mamy nie tylko własne zdrowie i życie, ale jesteśmy odpowiedzialni również za innych uczestników ruchu drogowego. Stosujmy się do obowiązujących przepisów.” – radzi komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z Policji w Białej Podlaskiej.

Maserati zderzyło się z motocyklem
fot. Policja
Maserati zderzyło się z motocyklem
fot. Policja

Jeden komentarz do “Wypadek na ulicy Zamkowej w Białej Podlaskiej. Kierowca Maserati zderzył się z motocyklistą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *