BiłgorajNa sygnaleWiadomościZ regionu

BMW rozpadło się na kawałki. Kierowca w stanie krytycznym trafił do szpitala

28-letni kierujący samochodem marki BMW, uległ dzisiaj rano poważnemu wypadkowi na trasie Łukowa – Józefów (powiat biłgorajski). Mężczyzna w ciężkim stanie został ewakuowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do lubelskiego szpitala.

Do dramatycznego wypadku doszło w środę rano, 11 października, na terenie powiatu biłgorajskiego. Z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn, 28-latek kierujący samochodem BMW opuścił drogę i wjechał do pobliskiego lasu. Jego samochód praktycznie rozpadł się na kawałki, a fragmenty pojazdu rozproszone były na obszarze kilkudziesięciu metrów.

– Wrak pojazdu z rannym mężczyzną odnalazł dzisiaj około godziny 7:00 mężczyzna podróżujący tą trasą. Natychmiast powiadomił dyżurnego biłgorajskiej Policji, który na miejsce skierował służby – informuje aspirant Joanna Klimek z Policji w Biłgoraju.

BMW rozpadło się na kawałki
fot. Policja

Na miejsce zdarzenia zostały skierowane jednostki ratunkowe, a nieprzytomny 28-latek, w stanie krytycznym, został przewieziony śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Lublinie.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 28-letni mieszkaniec gminy Łukowa kierując samochodem BMW na trasie Łukowa – Józefów z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo – mówi rzeczniczka biłgorajskiej Policji.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Kolizja ciężarówek na obwodnicy Lublina. Przez kilka godzin droga była zablokowana

W związku z tragicznym wypadkiem i jesienną aurą, służby apelują o szczególną ostrożność na drogach. Niesprzyjające warunki atmosferyczne, takie jak śliskość nawierzchni, mogą znacząco utrudnić prowadzenie pojazdu i zwiększyć ryzyko zdarzeń drogowych.

Obecnie Policja ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

BMW rozpadło się na kawałki
fot. Policja

2 komentarze do “BMW rozpadło się na kawałki. Kierowca w stanie krytycznym trafił do szpitala

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *