LublinWiadomości

Biuro Obsługi Mieszkańców przy ul. Wolskiej zmienia adres

Mieszczące się przy ul. Wolskiej Biuro Obsługi Mieszkańców od 6 listopada będzie działać w nowej lokalizacji. W starej siedzibie mieszkańcy załatwią swoje sprawy już tylko do końca przyszłego tygodnia.

Tylko do piątku, 27 października, Biuro Obsługi Mieszkańców (BOM) mieszczące się przy ul. Wolskiej 11 w Lublinie będzie funkcjonowało w dotychczasowej siedzibie. Od 6 listopada placówka zmieni adres i przeniesie się do nowej lokalizacji przy ul. Nowy Świat 38, obok Filii nr 2 WOMP.

Nowa siedziba, oprócz zmiany lokalizacji, wprowadza także udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami. Dzięki temu usługi BOM-u będą jeszcze bardziej dostępne dla wszystkich mieszkańców miasta.

Jeśli chodzi o godziny otwarcia, to nie ulegną one zmianie. Obsługa interesantów w nowym BOM-ie będzie odbywała się w poniedziałki od 7:45 do 16:45 oraz od wtorku do piątku w godzinach 7:45-15:15.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Ostatni akord przebudowy. Zmiany na skrzyżowaniu al. Witosa z ul. Doświadczalną

W Biurze Obsługi Mieszkańców załatwiane są sprawy różnorakie – od wyrobienia dowodu osobistego, przez kwestie meldunkowe, aż do rozliczeń podatkowych i wniosków o dodatek mieszkaniowy. Otrzymamy tam także informacje o strukturze Urzędu Miasta, przyjmowane są również pisma i skargi, a także udzielane informacje o rodzajach i trybach załatwianych spraw.

fot. Google Street View

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *