BiłgorajNa sygnaleWiadomościZ regionu

Gródki Pierwsze: 75-letni mężczyzna utopił się w stawie

Do tragicznego incydentu doszło wczoraj w miejscowości Gródki Pierwsze (powiat biłgorajski). W lokalnym stawie odnaleziono ciało 75-letniego mężczyzny. Policja wstępnie wykluczyła udział osób trzecich.

W niedzielę, tuż po godzinie 13:00, do komendy Policji w Biłgoraju wpłynęło zgłoszenie o dramatycznym odkryciu w miejscowości Gródki Pierwsze w powiecie biłgorajskim. Zgłaszający poinformował mundurowych, że w jednym z tamtejszych stawów odnalazł zwłoki starszego mężczyzny. Policja szybko potwierdziła, że zmarły to 75-letni mieszkaniec gminy Turobin.

Działania na miejscu prowadzone były pod ścisłym nadzorem prokuratury, która zarządziła natychmiastowe oględziny terenu. Z kolei ciało 75-latka zostało przetransportowane do zakładu medycyny sądowej w celu wykonania badań sekcyjnych, które pomogą w ustaleniu bezpośredniej przyczyny zgonu.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Tragiczny finał wieczoru nad zbiornikiem Cegielnia. Utopił się 49-letni wędkarz

Na tym etapie dochodzenia, wszystko wskazuje na to, że w incydencie nie brały udziału osoby trzecie.

– W sprawie zostało wszczęte postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności zdarzenia – informuje aspirant Joanna Klimek z biłgorajskiej Policji.

fot. Policja | Gródki Pierwsze: Staw, w którym utonął mężczyzna.

Jeden komentarz do “Gródki Pierwsze: 75-letni mężczyzna utopił się w stawie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *