ChełmNa sygnaleWiadomościZ regionu

Ruda-Huta: Łowił ryby w przydomowym stawie. Rodzina znalazła jego ciało

Rodzina znalazła ciało 70-letniego wędkarza w przydomowym zbiorniku wodnym. Pomimo prowadzonej na miejscu reanimacji jego życia nie udało się uratować. Do tragedii doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Ruda-Huta, na terenie powiatu chełmskiego.

Dramat rozegrał się wczoraj w godzinach wieczornych w jednym ze spokojnych zakątków gminy Ruda-Huta. Tuż przed godziną 18.00, dyżurny lokalnej komendy policji otrzymał zgłoszenie o utonięciu 70-letniego mężczyzny.

Ciało seniora zostało odnalezione przez rodzinę w przydomowym stawie. Mimo podjętej na miejscu reanimacji życia mężczyzny niestety nie udało się uratować.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Tragiczny finał wieczoru nad zbiornikiem Cegielnia. Utopił się 49-letni wędkarz

Stróżowie prawa, działając pod nadzorem prokuratury, przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Wyniki śledztwa wykluczyły udział osób trzecich w tej tragedii.

– Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dalszych badań. Wszczęte w tej sprawie postepowanie pozwoli na wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia – informuje komisarz Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

Jeden komentarz do “Ruda-Huta: Łowił ryby w przydomowym stawie. Rodzina znalazła jego ciało

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *