ChełmNa sygnaleWiadomościZ regionu

Siłą wepchnęli 34-latkę do bagażnika i odjechali. Sprawcą okazał się były parter

Dwa zatrzymania i zarzut pozbawienia wolności – to bilans interwencji chełmskiej Policji wspieranej przez kryminalnych z Lublina. Chodzi o 28-latka i jego 35-letniego kompana, którzy siłą wepchnęli do bagażnika i uprowadzili byłą partnerkę młodszego z nich. Teraz mężczyźni mogą spędzić nawet 5 lat za kratami.

Wszystko zaczęło się ubiegły piątek, kiedy do chełmskich funkcjonariuszy wpłynęło niepokojące zgłoszenie o zaginięciu 34-letniej mieszkanki powiatu chełmskiego. Sytuacja stała się jeszcze bardziej niejasna, gdy okazało się, że jej ostatni telefon do obecnego partnera został niespodziewanie przerwany.

– Do poszukiwań kobiety przystąpili chełmscy policjanci wspólnie z kryminalnymi KWP w Lublinie. Wszystko wskazywało na to, że 34-latkę pozbawił wolności jej były partner – mówi sierżant sztabowy Angelika Głąb-Kunysz z Policji w Chełmie.

Jak się później okazało podejrzenia były trafne. Mundurowi dość szybko ustalili miejsce pobytu zaginionej kobiety. Zatrzymali również byłego partnera 34-latki oraz jego wspólnika.

Dalsze ustalenia wykazały, że to właśnie oni, w brutalny sposób, wepchnęli kobietę do bagażnika Skody Octavii należącej do byłego partnera uprowadzonej i odjechali w nieznanym kierunku.

28-latek oraz jego 34-letni kompan trafili na przesłuchanie gdzie usłyszeli zarzuty pozbawienia wolności.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Nudziło mu się, więc wepchnął przechodnia pod nadjeżdżający autobus (wideo)

– Prokurator zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji i zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną – dodaje rzeczniczka chełmskiej Policji

Warto zaznaczyć, że za tak drastyczne naruszenie prawa grozi surowa kara. Mężczyźni, jeżeli zostaną uznani za winnych, mogą spędzić nawet do 5 lat za kratami.

Ten dramatyczny incydent pokazuje, jak kluczowa jest czujność i szybka reakcja nie tylko ze strony policji, ale i bliskich ofiary. Na szczęście, w tym przypadku, wspólne działania służb pozwoliły na sprawne zatrzymanie sprawców.

siłą wepchnęli 34-latkę do bagażnika i odjechali
fot. Policja

Jeden komentarz do “Siłą wepchnęli 34-latkę do bagażnika i odjechali. Sprawcą okazał się były parter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *