ŁukówNa sygnaleWiadomościZ regionu

Mefedron, haszysz i… zaległy wyrok do odsiedzenia

Łukowscy policjanci zatrzymali dzisiaj w nocy 27-latka, przy którym znaleźli substancje psychoaktywne – mefedron i haszysz. Ponadto okazało się, że mężczyzna ma „niezałatwione sprawy” z wymiarem sprawiedliwości.

Dzisiaj w nocy, patrolujący Park Miejski w Łukowie stróże prawa, zauważyli grupę osób, wśród których wyróżniał się jeden z mężczyzn. Jego zachowanie wskazywało, że nie jest to raczej zwykłe spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Kiedy mężczyzna zobaczył zbliżających się mundurowych, wyjął z kieszeni coś co bynajmniej nie wyglądało jak kanapka i odrzucił na pobliski trawnik. Następnie próbował oddalić się z miejsca. Funkcjonariusze zareagowali natychmiast, nie pozwalając mu na ucieczkę.

– Gdy policjanci sprawdzili wyrzucone przez niego zawiniątka to rozpoznali, że są tam najprawdopodobniej narkotyki – mówi aspirant sztabowy Marcin Józwik z Policji w Łukowie.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Gdy częstował dzieci psychotropami, do jego mieszkania zapukali mundurowi

Po sprawdzeniu porzuconych przez mężczyznę torebek wyszło na jaw, że znajdowały się w nich substancje psychoaktywne – mefedron oraz haszysz. Ale to nie koniec. Okazało się, że zatrzymany 27-latek ma do nadrobienia pewne „zaległości” z wymiarem sprawiedliwości. Figurował bowiem na liście osób poszukiwanych i ma do odbycia karę jednego roku więzienia za wcześniejsze przestępstwa związane z narkotykami.

Po spędzeniu nocy w policyjnej izbie zatrzymań, 27-latek usłyszał zarzuty i natychmiast został przetransportowany do Zakładu Karnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *