ŁęcznaNa sygnaleWiadomościZ regionu

Pobił i okradł 62-latka. Mieszkaniec Cycowa odpowie za rozbój

Policja zatrzymała mieszkańca gminy Cyców odpowiedzialnego za dokonanie rozboju na 62-letnim mężczyźnie. 26-letni sprawca dotkliwie pobił, a następnie okradł poszkodowanego. Wcześniej wspólnie spożywali alkohol. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę na terenie gminy Cyców. 62-letni mężczyzna został zaatakowany w rejonie jednego ze sklepów przez znanego mu 26-letniego mieszkańca Cycowa. Wcześniej mężczyźni wspólnie spożywali alkohol.

Sprawca najpierw popchnął pokrzywdzonego, a kiedy ten upadł uderzał 62-latka pięściami po głowie i twarzy oraz kopał po całym ciele. Dotkliwie pobił kompana od kieliszka, a następnie uciekł zabierając ze sobą telefon komórkowy oraz pieniądze należące do pokrzywdzonego.

Gdy 62-latek wrócił do domu został od razu przewieziony do łęczyńskiego szpitala. Mężczyzna miał liczne obrażenia ciała.

– Natychmiast po otrzymanym zgłoszeniu policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy rozboju. Już po kilku godzinach był on w rękach funkcjonariuszy. Okazał się nim 26 letni mieszkaniec gminy Cyców. Został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi – mówi starszy aspirant Magdalena Krasna z łęczyńskiej policji.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Areszt dla agresywnej 38-latki z Puław. Odpowie za znęcanie, nękanie i groźby karalne

26-latek usłyszał zarzuty rozboju. Okazało się, że mężczyzna już wcześniej wchodził w konflikt z prawem. Wczoraj decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

Mieszkańcowi gminy Cyców grozi kara nawet do 12 lat więzienia.

fot. Policja

Jeden komentarz do “Pobił i okradł 62-latka. Mieszkaniec Cycowa odpowie za rozbój

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *