BiznesLubelskieWiadomościZ regionu

Marka Lubelskie. Rusza nabór do 18. edycji projektu

Rusza nabór do 18. edycji znanej inicjatywy gospodarczej Marka Lubelskie. Organizatorzy zapraszają przedsiębiorców z różnych branż, działających na terenie województwa lubelskiego, do zaprezentowania swojej kandydatury. Okno zgłoszeń pozostanie otwarte do końca listopada 2023 roku.

Niewiele inicjatyw potrafi tak skutecznie wpłynąć na lokalną gospodarkę jak Marka Lubelskie, projekt realizowany nieprzerwanie od 2007 roku. Aktualnie znak towarowy „Marka Lubelskie” dumnie prezentuje prawie setka przedsiębiorstw z regionu, działających w sektorach tak różnorodnych jak m.in. spożywczy, medyczny, IT czy budowlany.

Chętni do udziału w projekcie muszą prowadzić działalność na terenie województwa lubelskiego od co najmniej 24 miesięcy. Zgłoszenie jest bezpłatne i opiera się na wypełnieniu formularza rejestracyjnego, który należy złożyć wraz z aktualnym wyciągiem z KRS lub zaświadczeniem o wpisie do CEIDG. Organizatorem i wyłącznym właścicielem praw do znaku towarowego jest Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Marka Lubelskie honoruje najlepszych. Srebrne wyróżnienia dla 11 firm z regionu (foto)

Nie jest to jedynie prestiżowy tytuł. Uzyskanie certyfikatu Marka Lubelskie otwiera przed przedsiębiorstwem drzwi do szerokiej gamy korzyści, w tym prawa do używania zastrzeżonego znaku towarowego w materiałach promocyjnych i mediach.

Marszałek Województwa Lubelskiego, Jarosław Stawiarski, podkreśla: – Otrzymanie certyfikatu jest równoznaczne z dołączeniem do grona firm, których produkty i usługi są wizytówką województwa lubelskiego w kraju i za granicą.

Marka Lubelskie to więcej niż biznes

Projekt nie tylko podnosi konkurencyjność lokalnych przedsiębiorstw, ale również promuje regionalne produkty i usługi. Dodatkowo, Marka Lubelskie wpływa na rozwój gospodarczy regionu, wspierając działania proinwestycyjne i proeksportowe. Nie bez znaczenia jest również wpływ na budowanie lokalnego patriotyzmu.

Zgłoszenia są przyjmowane osobiście, pocztowo oraz elektronicznie do 30 listopada 2023 roku. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej projektu.

W 2023 roku do grona Laureatów projektu gospodarczego Marka Lubelskie dołączyli: BiGrim Grzegorz Maryniowski, Rigiel Sylwia Wnuk (marka Chełmska Palarnia Kawy Light Roast), PINUM Rafał Pikul (marka DEERHORN), Darex Producent Koszul Sp. z.o.o. Sp. K., GNIECKI s.c., GREEN SORT Sp. z o.o., Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA, RST Roztocze Sp. z o.o., Gospodarstwo Ogrodnicze Szczepanówka Elżbieta Buła i Agnieszka Sienkiewicz Winnica Sienkiewicz.

Wyboru laureatów poprzedniej edycji projektu dokonała kapituła pod przewodnictwem Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego. W jej skład weszli również przedstawiciele uczelni wyższych oraz lokalnych mediów.

Jeżeli prowadzisz działalność na terenie województwa lubelskiego i chcesz, aby Twoja firma stała się częścią tej wyjątkowej inicjatywy, nie przegap szansy i zgłoś się już dziś.

Marka Lubelskie
fot. materiały organizatora

3 komentarze do “Marka Lubelskie. Rusza nabór do 18. edycji projektu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *