Na sygnaleParczewWiadomościZ regionu

Białka: Pobili 22-latka nad jeziorem. Usłyszeli już zarzuty

Trzech młodych mężczyzn zostało zatrzymanych przez parczewską policję po tym, jak zaatakowali innego uczestnika imprezy. Do zdarzenia doszło nad jeziorem w miejscowości Białka. Poszkodowany 22-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Na początku sierpnia, pod jednym z lokali nad jeziorem w miejscowości Białka (powiat parczewski) doszło do poważnego incydentu. Trzech mężczyzn zaatakowało 22-latka, bijąc i kopiąc go po całym ciele. Następnie napastnicy uciekli w nieznanym kierunku.

Na miejscu interweniowali policjanci, którzy o zdarzeniu dowiedzieli się od napotkanych przechodniów. W międzyczasie poszkodowany mieszkaniec Lublina, z widocznymi obrażeniami ciała, został przewieziony karetką do szpitala.

Dzięki skutecznej pracy parczewskich kryminalnych, sprawcy nie pozostali długo na wolności.

– Zatrzymano trzech mężczyzn, mieszkańców powiatu parczewskiego, dwóch 18-latków i jednego 21-latka. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu – mówi sierżant sztabowy Ewelina Semeniuk z Policji w Lublinie.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Agresywny pacjent zaatakował ratowników medycznych. Grozi mu do 3 lat więzienia

W oparciu o zebrane dowody, śledczy przedstawili zatrzymanym mężczyznom zarzut pobicia. Prokurator Rejonowy w Parczewie zastosował wobec nich środki zapobiegawcze, takie jak dozór policji, zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym oraz zakaz opuszczania kraju.

Zgodnie z polskim prawem, za ten czyn, sprawcom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Trzech sprawców pobiło 22-latka nad jeziorem w Białce
fot. Policja

Jeden komentarz do “Białka: Pobili 22-latka nad jeziorem. Usłyszeli już zarzuty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *