Na sygnalePowiat lubelskiWiadomościZ regionu

Kolonia Tomaszowice: Śmiertelny wypadek z udziałem 45-letniego motocyklisty (zdjęcia)

Wczoraj po południu w miejscowości Kolonia Tomaszowice (powiat lubelski) doszło do tragicznego wypadku drogowego. W wyniku zderzenia z samochodem osobowym marki Ford życie stracił 45-letni motocyklista.

Do tragedii doszło wczoraj około godziny 16:00 w miejscowości Kolonia Tomaszowice. Według wstępnych informacji przekazanych przez Policję, 45-letni mężczyzna poruszał się motocyklem marki Suzuki, gdy kierowca Forda, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, naruszył przepisy ruchu drogowego.

Sprawca wypadku prawdopodobnie zignorował znak STOP, nie ustępując pierwszeństwa motocykliście. Wówczas doszło do zderzenia obu pojazdów. Kierującym samochodem osobowym okazał się 32-letni mieszkaniec powiatu włodawskiego.

Na miejscu natychmiast pojawiły się służby ratunkowe. Pomimo starań personelu medycznego i prowadzonej przez dłuższy czas reanimacji, życia 45-letniego motocyklisty niestety nie udało się uratować.

– Policjanci pracowali pod nadzorem prokuratora na miejscu zdarzenia. Droga była zablokowana, a policjanci kierowali na objazdy – informuje młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska z lubelskiej Policji.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Jabłoń: 17-latek potrącony na przejściu dla pieszych. Zdarzenie zarejestrowała samochodowa kamera (wideo)

Przeprowadzone badanie na obecność alkoholu w organizmie 32-letniego kierowcy Forda wykazało, że mężczyzna był trzeźwy w momencie wypadku. Mundurowi szczegółowo analizują teraz okoliczności, które doprowadziły do tego tragicznego zdarzenia.

Policja apeluje o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i bezpieczną jazdę.

Kolonia Tomaszowice. W wypadku zginął 45-letni motocyklista
fot. Policja
Kolonia Tomaszowice. W wypadku zginął 45-letni motocyklista
fot. Policja
Kolonia Tomaszowice. W wypadku zginął 45-letni motocyklista
fot. Policja

Jeden komentarz do “Kolonia Tomaszowice: Śmiertelny wypadek z udziałem 45-letniego motocyklisty (zdjęcia)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *