Na sygnaleRadzyń PodlaskiWiadomościZ regionu

Kierowca Opla chciał uniknąć kolizji z ciężarówką i uderzył w drzewo

Wczoraj rano na drodze krajowej nr 63 w miejscowości Biała (powiat radzyński) doszło do wypadku drogowego. 49-letni kierowca Opla Corsa, próbując uniknąć zderzenia z nadjeżdżającą ciężarówką, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.

Do zdarzenia, które mogło zakończyć się tragicznie doszło w sobotę, 14 października, ok. godziny 7:25 w miejscowości Biała niedaleko Radzynia Podlaskiego.

Kierujący Oplem Corsą, 49-letni mieszkaniec gminy Ulan-Majorat, jadąc po drodze krajowej nr 63 znalazł się w niebezpiecznej sytuacji. Jak podają funkcjonariusze z radzyńskiej drogówki, mężczyzna został zmuszony do gwałtownego hamowania, gdy kierowca ciężarówki, jadący z naprzeciwka, zjechał na jego pas ruchu.

To wywołało reakcję łańcuchową. 49-latek, pomimo starań, nie zdołał utrzymać panowania nad pojazdem i z impetem uderzył w przydrożne drzewo.

Badanie stanu trzeźwości potwierdziło, że kierowca Opla był trzeźwy w chwili wypadku. Niestety, mężczyzna odniósł obrażenia ciała i został przetransportowany do szpitala, gdzie przeszedł badania i obecnie pozostaje pod opieką lekarzy.

CZYTAJ TAKŻE: Żabce: Poważny wypadek na krajowej „dwójce”. Trzy osoby trafiły do szpitala

Policja ustala wszelkie okoliczności tego wypadku oraz prosi świadków o kontakt.

– Osoby, które były świadkami zdarzenia, bądź też posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim osobiście bądź telefonicznie pod numerem 47 814 22 10 – apeluje podkomisarz Piotr Mucha z radzyńskiej Policji.

49-letni kierowca Opla uderzył w drzewo
fot. Policja | 49-letni kierowca Opla Corsa uderzył w drzewo

Jeden komentarz do “Kierowca Opla chciał uniknąć kolizji z ciężarówką i uderzył w drzewo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *