Na sygnalePuławyWiadomościZ regionu

Puławy: Zderzenie dwóch samochodów na ul. Dęblińskiej

Dzisiejszego ranka na ulicy Dęblińskiej w Puławach doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – Renault i Toyoty. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło dzisiaj rano na ul. Dęblińskiej w Puławach. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: Renault kierowane przez 35-letnią kobietę oraz Toyota, za kierownicą, której siedział 65-letni mężczyzna. Oboje kierujący to mieszkańcy gminy Puławy.

Z wstępnych informacji, które uzyskaliśmy od policji, wynika, że kobieta jadąc od strony Dęblina nie dostosowała prędkości do panujących warunków i straciła panowanie nad pojazdem. W efekcie na łuku drogi doszło do zderzenia z Toyotą jadącą od strony Puław. Oboje kierujący doznali obrażeń ciała i zostali zabrani do szpitala.

Zderzenie dwóch samochodów osobowych na ul. Dęblińskiej w Puławach
fot. Policja | Zderzenie dwóch samochodów osobowych na ul. Dęblińskiej w Puławach

Test na obecność alkoholu potwierdził trzeźwość 35-latki, natomiast od 65-letniego kierowcy Toyoty pobrano krew do analizy, ponieważ ze względu na odniesione obrażenia nie mógł on zostać poddany standardowemu badaniu alkomatem.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Kierowca Opla chciał uniknąć kolizji z ciężarówką i uderzył w drzewo

Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia są wciąż wyjaśniane, a Policja apeluje o ostrożność na drodze.

– Panująca pora roku, zmienne warunki pogodowe, opady deszczu, mgła, śliska nawierzchnia – to wszystko powoduje, że kierowcy powinni zachować większą ostrożność, a przede wszystkim dostosować prędkość i styl jazdy do warunków panujących aktualnie na drodze – podkreśla komisarz Ewa Rejn – Kozak z Policji w Puławach.

Zderzenie dwóch samochodów osobowych na ul. Dęblińskiej w Puławach
fot. Policja | Zderzenie dwóch samochodów osobowych na ul. Dęblińskiej w Puławach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *