Na sygnaleRykiWiadomościZ regionu

19-latka wbiegła wprost pod nadjeżdżający samochód

Policjanci z komendy w Rykach wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na wiadukcie w Dęblinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż 19-latka przebiegając przez ruchliwą ulicę wbiegła wprost pod nadjeżdżający samochód. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Wczoraj w okolicach godziny 09:00 na wiadukcie na ulicy Warszawskiej w Dęblinie  doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i pieszej. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 19-latka chcąc przebiec na drugą stronę ulicy, przedostała się przez bariery oddzielające chodnik od jezdni. Nie zauważyła nadjeżdżającego samochodu i wbiegła wprost pod jadącego ulicą Chevroleta. Samochód nie miał możliwości ominięcia pieszej i potrącił 19-latkę. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Pijany kierowca Skody zderzył się z ciągnikiem na krajowej 17-tce

– Policyjne badanie stanu trzeźwości wykazało że kierująca pojazdem i piesza były trzeźwe. Przez ponad dwie godziny występowały utrudnienia w ruchu, policjanci prowadzili ruch wahadłowy. – mówi aspirant sztabowa Agnieszka Marchlak z Komendy Powiatowej Policji w Rykach.

Szczegółowy przebieg tego zdarzenia drogowego ustalają teraz policjanci.

fot. Policja

Jeden komentarz do “19-latka wbiegła wprost pod nadjeżdżający samochód

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *