ŁukówNa sygnaleWiadomościZ regionu

Brutalne pobicie 50-latka w gminie Stanin. Sprawca to znajomy ofiary

36-latkowi z gminy Stanin grozi co najmniej 3 lata więzienia za brutalne pobicie 50-letniego mężczyzny. Ciężko ranny 50-latek został znaleziony przez przejeżdżającego w pobliżu kierowcę. Sprawcą okazał się znajomy ofiary.

W nocy z piątku na sobotę policjanci dostali zgłoszenie o zakrwawionym mężczyźnie leżącym przy drodze. Po dotarciu na miejsce, ustalili, że 50-latek najprawdopodobniej został dotkliwie pobity w pobliżu jednej z miejscowości w gminie Stanin. Pokrzywdzony z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

Śledztwo wykazało, że za pobiciem stoi 36-letni mieszkaniec gminy Stanin. Mężczyzna nie tylko uderzał 50-latka pięściami, ale także kopał go po całym ciele. Zatrzymany mężczyzna próbował się wybielić, zapewniając, że nie ma związku z tym przestępstwem i nie wie nic o pobiciu. Policjanci nie uwierzyli w jego tłumaczenia i doprowadzili go do Prokuratury, gdzie 36-latek usłyszał zarzuty.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Areszt tymczasowy dla 36-latka znęcającego się nad matką

– Wczoraj Sąd przychylił się do wniosku łukowskiej Policji oraz Prokuratury i zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy. Za pobicie i spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 50-latka grozi mu nie mniej niż 3 lata pozbawienia wolności. – mówi aspirant sztabowy Marcin Józwik z łukowskiej policji.

Jeden komentarz do “Brutalne pobicie 50-latka w gminie Stanin. Sprawca to znajomy ofiary

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *