Na sygnaleRykiWiadomościZ regionu

Moszczanka: Śmiertelny wypadek na DK-48 z udziałem 70-letniego rowerzysty

Wczoraj wieczorem na drodze krajowej nr 48 w miejscowości Moszczanka (powiat rycki) doszło do tragicznego wypadku z udziałem samochodu osobowego i rowerzysty. W wyniku kolizji na miejscu zginął kierujący rowerem 70-letni mężczyzna.

Wczoraj wieczorem, tuż po godzinie 20:00, na drodze krajowej nr 48 w miejscowości Moszczanka miało miejsce tragiczne w skutkach zdarzenie. Ze wstępnych informacji przekazanych przez Policję wynika, że 21-letni kierowca Audi podczas próby wyprzedzania innego samochodu osobowego, potrącił rowerzystę, a następnie zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Niestety, 70-letni kierujący rowerem w wyniku odniesionych obrażeń zginął na miejscu. Z kolei kierujący Audi 21-latek został przetransportowany do szpitala. Jego życiu i zdrowie nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jak informuje komisarz Anna Kamola z lubelskiej Policji – Ciało ofiary wypadku zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Tragedia na drodze w Starej Hucie. Nie żyje 17-letni motocyklista

Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze z ryckiej Policji, działając pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili oględziny. W trakcie prowadzonych czynności ruch na krajowej „48” był tymczasowo wstrzymany, a jadących tą drogą Policja kierowała na objazdy.

Trwa śledztwo mające na celu wyjaśnienie szczegółowych okoliczności i przyczyn tego tragicznego w skutkach wypadku.

Moszczanka śmiertelne potrącenie rowerzysty
fot. Policja | Śmiertelne potrącenie rowerzysty w miejscowości Moszczanka (powiat rycki)

2 komentarze do “Moszczanka: Śmiertelny wypadek na DK-48 z udziałem 70-letniego rowerzysty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *