Na sygnaleTomaszów LubelskiWiadomościZ regionu

Nocna eskapada zakończona na ogrodzeniu. Drogowe combo mieszkanki Lubyczy Królewskiej (zdjęcia)

Po spożyciu sporej ilości alkoholu i mimo sądowego zakazu, 24-letnia mieszkanka Lubyczy Królewskiej zdecydowała się „pożyczyć” Audi od znajomego. Skończyło się uderzeniem w znak drogowy, lądowaniem na przydrożnym ogrodzeniu i potencjalnie 5 latach w celi.

To nie była zwykła niedzielna noc dla dyżurnych w Komendzie Policji w Tomaszowie Lubelskim. Kilka minut przed godziną 4:00 nad ranem, służby zostały zaalarmowane o jednopojazdowym wypadku na ulicy Sikorskiego, do którego doszło przy jednej z posesji.

Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, zastali 24-letnią kobietę będącą już pod opieką karetki pogotowia. Na szczęście, poza lekkim wstrząsem obrażenia okazały się być niegroźne.

Późniejsze ustalenia policjantów przedstawiły za to porażający obraz ludzkiej nieodpowiedzialności. Kobieta, jak się okazało, straciła panowanie nad pojazdem na zakręcie, wjeżdżając prosto w znak drogowy i zatrzymując się dopiero na ogrodzeniu przydrożnej posesji. Ale to nie wszystko.

Policjanci ustalili, że auto, którym poruszała się 24-latka, wcale nie było jej własnością. Bez zgody właściciela, zabrała je z podwórka znajomego i odjechała. A jakby tego było mało, badanie alkomatem wykazało, że w chwili wypadku miała w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Co więcej, w policyjnej bazie danych przy jej nazwisku figurował sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Z dożywotnim zakazem kierowania na koncie i 4 promilami w organizmie wybrał się autem po… alkohol

Mieszkanka Lubyczy Królewskiej usłyszała dzisiaj zarzuty i teraz czeka ją kara. Efektem nocnej eskapady może być nawet 5 letni pobyt za kratkami.

Pijana 24-latka z Lubyczy Królewskiej wylądowała na ogrodzeniu
fot. Policja | Wypadek w Tomaszowie Lubelskim
24-latka zatrzymała się dopiero na ogrodzeniu jednej z posesji
fot. Policja | Wypadek w Tomaszowie Lubelskim
Pijana mieszkanka Lubyczy Królewskiej uderzyła w ogrodzenie nie swoim autem
fot. Policja | Wypadek w Tomaszowie Lubelskim

3 komentarze do “Nocna eskapada zakończona na ogrodzeniu. Drogowe combo mieszkanki Lubyczy Królewskiej (zdjęcia)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *