Tomaszów LubelskiWiadomościZ regionu

Zderzenie Volkswagena z Toyotą na DK-17 w Dąbrowie Tomaszowskiej. Dwie osoby poszkodowane

Do zderzenia pojazdów doszło wczoraj na drodze krajowej nr 17 w Dąbrowie Tomaszowskiej. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierowca Volkswagena i kierująca Toyotą 18-latka. Policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło we wtorek, 26 marca, w godzinach porannych na DK-17 w Dąbrowie Tomaszowskiej (powiat tomaszowski).

>>> CZYTAJ TAKŻE: Śmiertelny wypadek na krajowej 19 w Żakowoli Radzyńskiej. Druga osoba trafiła do szpitala

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że do zderzenia pojazdów doszło podczas manewru skręcania jednego z nich w drogę leśną.

Zderzenie Volkswagena z Toyotą na DK-17 w Dąbrowie Tomaszowskiej
fot. Policja

– 45-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego kierujący Volkswagenem, jak twierdził chcąc skręcić w prawo, ustawił się przy osi jezdni. Jadąca za nim 18-letnia tomaszowianka kierująca Toyotą, przekonana o zamiarze skrętu Volkswagena w lewo, podęła manewr wyprzedzania go z prawej strony. Wówczas doszło do bocznego zdarzenia Toyoty z Volkswagenem, który ostatecznie skręcił w prawo – relacjonuje młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska, oficer prasowy policji w Tomaszowie Lubelskim

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Nielegalnie produkowali alkohol. Wybuchł pożar, jedna osoba trafiła do szpitala

Oboje kierujący trafili do szpitala. Jak wykazało przeprowadzone przez mundurowych badanie, byli trzeźwi w chwili zdarzenia.

Nad wyjaśnianiem szczegółowych przyczyn i okoliczności wypadku pracują policjanci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *