Na sygnaleWiadomościWłodawaZ regionu

Siedliszcze: Stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewa. Nie żyje 33-letni kierowca Seata

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj tuż po północy w powiecie włodawskim w miejscowości Siedliszcze. Kierujący Seatem 33-letni kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewa. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu.

Policja wyjaśnia wszelkie szczegóły i okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj po północy w miejscowości Siedliszcze (gmina Wola Uhruska).

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 33-letni mieszkaniec gminy Sawin kierując Seatem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i ściął kilka drzew – informuje aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa z włodawskiej Policji.

Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń 33-latek poniósł śmierć na miejscu. Jak ustalili policjanci mężczyzna, nie posiadał prawa jazdy.

Razem z nim samochodem jechał inny, również 33-letni, mężczyzna, który nie odniósł poważniejszych obrażeń. Tuż po wypadku został zabrany do szpitala na dodatkowe badania.

Test na obecność alkoholu wykazał, że pasażer Seata był nietrzeźwy. W organizmie miał blisko 3 promile alkoholu.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Ułęż: Śmiertelny wypadek z udziałem 21-latka. Jechał bez zapiętych pasów

Policja apeluje o rozwagę i ostrożność na drodze.

– Kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za przewożone osoby i innych uczestników ruchu. Wyobraźnia, rozsądek, umiejętność przewidywania sytuacji na drodze są gwarantem bezpieczeństwa – podkreśla rzeczniczka włodawskiej Policji.

fot. Policja

Jeden komentarz do “Siedliszcze: Stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewa. Nie żyje 33-letni kierowca Seata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *