Na sygnaleRykiWiadomościZ regionu

Ułęż: Śmiertelny wypadek z udziałem 21-latka. Jechał bez zapiętych pasów

Dzisiaj rano w miejscowości Ułęż (powiat rycki) doszło do wypadku drogowego, w którym życie stracił 21-letni kierowca. Mężczyzna, prowadzący Opla Astrę, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Do wypadku doszło dziś wczesnym rankiem, około godziny 5:00, na drodze powiatowej w miejscowości Ułęż. Kierujący Oplem Astrą 21-latek zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Według wstępnych informacji przekazanych przez policję, młody mężczyzna nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. W wyniku uderzenia, 21-latek wypadł z pojazdu, a jego ciało zostało odnalezione kilka metrów od miejsca wypadku.

Niestety, mimo natychmiastowej interwencji służb ratunkowych, życia mężczyzny nie udało się uratować. Kierujący Oplem podróżował sam.

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Zakręcie: Karambol z udziałem czterech aut (zdjęcia)

Policjanci nadal pracują nad ustaleniem wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku. Na chwilę obecną, przyczyny zjechania z drogi przez 21-latka nie są jeszcze znane.

Policja apeluje o ostrożność na drogach i przypomina o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, takich jak obowiązek zapinania pasów bezpieczeństwa. Zdarzenia tego typu pokazują, że nawet prosta trasa może być miejscem wysokiego ryzyka.

Śmiertelny wypadek w m. Ułęż
fot. Policja

2 komentarze do “Ułęż: Śmiertelny wypadek z udziałem 21-latka. Jechał bez zapiętych pasów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *