Na sygnaleWiadomościWłodawaZ regionu

Stary Brus. Tragiczny wypadek przy cięciu drewna. Nie żyje 56-letnia kobieta

Do nieszczęśliwego wypadku doszło wczoraj w miejscowości Stary Brus (powiat włodawski) podczas prac związanych z porządkowaniem oraz cięciem drewna na opał. 56-letnia mieszkanka Włodawy została uderzona w głowę jednym z polan drzewa. Niestety, na skutek odniesionych obrażeń kobieta zmarła.

Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek, 11 marca, ok. godz. 12:00 na działce rekreacyjnej w m. Stary Brus.

56-letnia mieszkanka Włodawy przyjechała pomóc koledze przy pracach związanych z porządkowaniem i cięciem drewna. Jak ustalili policjanci, za udzieloną pomoc miała otrzymać część opału.

>>> CZYTAJ TAKŻE: 46-latek przygnieciony przez ramię koparko-ładowarki. Interweniował śmigłowiec LPR

Do wypadku doszło gdy 59-latek z gminy Stary Brus przerzucał przez stos drzewo. Mężczyzna nie zauważył, że za stosem drewna stoi 56-latka. Rzucone przez niego polano nieszczęśliwie uderzyło kobietę w głowę. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń kobieta zmarła.

– Na miejscu zdarzenia policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Okoliczności zdarzenia wyjaśniane będą w toku prowadzonego postępowania – przekazała aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa, oficer prasowy policji we Włodawie.

Jeden komentarz do “Stary Brus. Tragiczny wypadek przy cięciu drewna. Nie żyje 56-letnia kobieta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *