SiatkówkaSport

Bogdanka LUK Lublin ponownie przegrała do zera Jastrzębskim Węglem

Bogdanka LUK kilka dni temu przegrała 0:3 z Jastrzębskim Węglem w półfinale Pucharu Polski. W 24. kolejce PlusLigi wynik okazał się identyczny.

W czwartek, po kilku dniach przerwy siatkarze Bogdanki LUK Lublin ponownie zmierzyli się z Jastrzębskim Węglem. Poprzedni pojedynek, rozgrywany kilka dni temu w Tauron Arenie w ramach półfinału Pucharu Polski zdecydowanie należał do Jastrzębia.

Lubelscy siatkarze przystępowali do tego meczu z nadzieją na rewanż. Niestety, finalista Pucharu Polski ponownie okazał się zbyt mocny.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Bogdanka LUK Lublin punktuje w Suwałkach i awansuje na 5. miejsce w tabeli

Gospodarze musieli radzić sobie bez dwóch Rafała Szymury i Benjamina Toniuttiego jednak nie przeszkodziło im to w osiągnieciu pewnego zwycięstwa.

Kolejny mecz żółto-czarni rozegrają już w najbliższą niedzielę. Tym razem w hali Globus zmierzą się z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle.

Jastrzębski Węgiel – Bogdanka LUK Lublin 3:0 (25:21, 25:15, 25:23)

Jastrzębski Węgiel: Skruders (1), Sedlacek (12), Patry (13), Fornal (13), M’Baye (4), Huber (13), Popiwczak (libero) oraz Sclater i Jóźwik.

Bogdanka LUK Lublin: Nowakowski (9), Komenda, Kania (2), Wachnik (11), Brand (3), Schulz (6), Thales (libero) oraz Krysiak (4), Malinowski (6), Nowosielski i Zając (3).

fot. Bogdanka LUK Lublin

Jeden komentarz do “Bogdanka LUK Lublin ponownie przegrała do zera Jastrzębskim Węglem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *