Sport

Szokujące wieści dla kibiców Motoru Lublin przed barażem z Kotwicą Kołobrzeg

Po niedzielnym meczu z Polonią Warszawa, podekscytowani kibice Motoru Lublin szykowali się już na wyjazd do Kołobrzegu, gdzie ich ukochany zespół ma rozegrać półfinałowy mecz barażowy o awans do Fortuna I Ligi. Niestety, ich plany uległy drastycznej zmianie w poniedziałek, kiedy otrzymali zaskakujące wieści. 

W mediach społecznościowych pojawił się komunikat kibiców Motoru Lublin, że wyjazd do Kołobrzegu został odwołany. Policja, za zgodą zarządu Kotwicy, podjęła decyzję o niewpuszczeniu fanów na trybuny stadionu w Kołobrzegu. Przed jednym z najważniejszych meczów sezonu, sektor gości został zamknięty, co wywołało ogromne rozczarowanie wśród sympatyków klubu.

Trener Motoru, Goncalo Feio, wielokrotnie podkreślał, jak ważna jest rola kibiców, będących 12 zawodnikiem drużyny. To właśnie ich wsparcie, doping i obecność na wyjazdowych meczach stanowiły nieocenione wsparcie dla zespołu. Jeżdżąc po całej Polsce w ślad za drużyną, okazywali niezachwianą lojalność wobec swojego klubu. Ostatnio mogliśmy ich zobaczyć również w Kołobrzegu, podczas ligowego starcia z Kotwicą. Niestety, tym razem wygląda na to, że nie będą mogli wspierać swoich piłkarzy z trybun.

Decyzja o zamknięciu sektora gości była związana z wnioskiem policji zatwierdzonym przez zarząd Kotwicy, jednak nie podano konkretnych przyczyn takiego postępowania.

Mecz barażowy pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg i Motorem Lublin zaplanowany jest na środę 7 czerwca na godz. 20:30. Bezpośrednią transmisję będzie można zobaczyć na antenie TVP Sport oraz online.

Pod tym linkiem znajduje się bezpośredni link do transmisji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *