Na sygnaleŚwidnikWiadomościZ regionu

Domowa interwencja policji z niecodziennym finałem

Policjanci z Świdnika przyjechali na domową interwencję, gdzie zgłaszający – właściciel domu, nie życzył sobie obecności znajomego swojej żony. Sytuacja ta zakończyła się aresztowaniem mężczyzny, który będąc pod wpływem alkoholu naruszał zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie o konflikcie na posesji w gminie Piaski. W odpowiedzi wysłano patrol policji, który interweniował w sprawie sporu między właścicielem, a znajomym żony. Po zakończonej interwencji, mężczyzna wsiadł do swojego pojazdu i zaczął ruszać z miejsca.

Policjanci, wiedząc o dwóch zakazach prowadzenia pojazdów mechanicznych ciążących na 37-latku, zatrzymali go do kontroli drogowej. Po przeprowadzeniu testu alkomatem okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Badanie wykazało promil alkoholu w organizmie zatrzymanego.

Obecnie mężczyzna będzie odpowiadał za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz za naruszenie obowiązujących zakazów sądowych. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *