LublinRozrywkaWiadomości

Słoneczny Wrotków zaprasza na baseny

Słoneczny Wrotków, malowniczy kompleks basenów położony nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie, rozpoczyna nowy sezon. Już 10 czerwca ośrodek otworzy swoje bramy dla miłośników wodnej rozrywki.

Przez większość czerwca Słoneczny Wrotków będzie czynny jedynie w weekendy, dając możliwość relaksu i ochłody w soboty i niedziele, w godzinach od 11.00 do 19.00. Dopiero od 26 czerwca do sierpnia kompleks basenów będzie czynny codziennie, zapewniając niezapomniane chwile przez cały tydzień, również w tych gorących letnich dniach. Warto pamiętać, że w przypadku deszczowej pogody baseny będą zamknięte.

Na stronie internetowej zarządzającego kompleksem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lublinie możemy znaleźć już cennik na nowy sezon. Dzieci do 7. roku życia będą mogły skorzystać z atrakcji za 15 zł, młodzież do 18. roku życia za 25 zł, a dorośli za 40 zł. Dostępne są również bilety grupowe w cenie 20 zł. Dzieci do 3. roku życia mają możliwość wejścia bezpłatnie.

Kompleks basenów Słoneczny Wrotków oferuje bogaty wybór atrakcji dla wszystkich odwiedzających. Składa się z pięciu basenów rekreacyjnych o różnych rozmiarach, w tym basenu pływackiego, basenu o długości 25 metrów oraz dwóch basenów o długości 12 metrów. Dla najmłodszych dostępny jest również 7-metrowy brodzik. Wśród dodatkowych atrakcji znajduje się 100-metrowa zjeżdżalnia „Anakonda”, trójtorowa zjeżdżalnia rodzinna, zjeżdżalnia „Cebula”, wodny plac zabaw, boisko do siatkówki, wyspa piratów – plac zabaw dla dzieci, restauracja oraz pełne zaplecze sanitarne.

Słoneczny Wrotków zaprasza do spędzania letnich dni w orzeźwiającej atmosferze przyrody i wody.

Jeden komentarz do “Słoneczny Wrotków zaprasza na baseny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *