LublinWiadomości

Piknik Rodzinny „Z Nauką Za Pan Brat” nad Zalewem Zemborzyckim

Już w najbliższą niedzielę, 25 czerwca nad  Zalewem Zemborzyckim odbędzie się piknik rodzinny pt. „Z Nauką Za Pan Brat”. Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Granica Bezpieczny Wschód. Spotkanie ma na celu promowanie nauki, rozwoju i innowacji wśród młodych ludzi.

– Tematem przewodnim wydarzenia jest Nauka, Rozwój i Innowacja. Jej celem jest upowszechnianie nauki wśród młodych ludzi, wzbudzanie zainteresowania rozwojem kompetencji rozumienia i tworzenia informacji w zakresie nauk matematycznych, przyrodniczych, technologii i inżynierii. – informują organizatorzy.

Piknik odbędzie się w okolicach Mariny nad Zalewem Zemborzyckim. Aby zapewnić niezapomniane wrażenia wszystkim odwiedzającym, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. W programie znajdą się m.in. koncerty, zabawy, warsztaty oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Na pikniku pojawi się również gość specjalny – iluzjonista Pan Ząbek, który zaskoczy uczestników magicznymi trikami.

>>>CZYTAJ TAKŻE: Słoneczny Wrotków zaprasza na baseny

W programie znalazł się również konkurs plastyczny „Rysunkowa Wyobraźnia”, zachęcający uczestników do rozwijania swojej kreatywności.

Piknik rodzinny rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do wieczornych godzin, dając uczestnikom możliwość korzystania z atrakcji przez cały dzień.

Piknik rodzinny
fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *