LublinNa sygnaleWiadomości

Brutalny napad na 14-latka na lubelskich Bronowicach. Sprawcą okazał się 16-latek

W Lublinie na Bronowicach doszło do brutalnej napaści, której ofiarą padł 14-letni chłopiec. Agresorem okazał się 16-latek, który został już zatrzymany przez Policję. Za usiłowanie rozboju odpowie przed sądem dla nieletnich.

Do napaści doszło w sobotę, 23 września, na lubelskich Bronowicach. 14-letnie chłopak, który szedł ulicą wraz ze swoimi przyjaciółmi został zaczepiony przez nieznajomego nastolatka. Napastnik zażądał od małoletniego oddania pieniędzy i telefonu komórkowego.

Mimo, że 14-latek próbował się oddalić, został szybko schwytany przez napastnika. Oprawca zaczął brutalnie bić i kopać swoją ofiarę, wylał na niego także napój. W pewnym momencie chłopakowi, udało się jednak wyrwać i uciec z miejsca zdarzenia.

Z powodu doznanych obrażeń pokrzywdzony potrzebował pomocy medycznej, która została mu niedługo potem udzielona.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Nieletni pobili 14-latka. Powodem była zazdrość o dziewczynę

Rodzina poszkodowanego zdecydowała się zgłosić incydent na najbliższym komisariacie. Po analizie zgromadzonych dowodów, funkcjonariusze 3. komisariatu wspólnie z policjantami z komendy miejskiej ustalili tożsamość sprawcy.

Jak informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z lubelskiej Policji, za napadem stał 16-letni mieszkaniec Lublina, który został wczoraj zatrzymany i przesłuchany. Jego sprawa trafi niebawem do sądu dla nieletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *