LublinNa sygnaleWiadomości

Obudzona hałasem spłoszyła włamywacza. Okazało się, że sprawca jest dobrze znany policji

Lubelscy policjanci zatrzymali 42-letniego mieszkańca Lublina podejrzanego o usiłowanie kradzieży z włamaniem. Mężczyzna wszedł do mieszkania w nocy, gdy właścicielka jeszcze spała. Obudzona hałasem kobieta spłoszyła przestępcę, który niedługo potem został namierzony przez stróżów prawa.

Do włamania doszło w środę, 31 stycznia, w nocy na lubelskich Bronowicach. Sprawca wszedł do mieszkania po uprzednim podważeniu zamków w drzwiach. Nie zważając na to, że w środku śpi właścicielka, przystąpił do przeszukiwania pomieszczeń. Obudzona hałasem kobieta zachowała zimną krew i krzycząc spłoszyła włamywacza, który nie zdołał niczego ukraść.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Włamywacz przyłapany na kradzieży robił sobie kanapkę i pił kawę

– Sprawą od razu zajęli się operacyjni z wydziału zajmującego się przestępczością przeciwko mieniu komendy miejskiej i z „trójki”. Funkcjonariusze w ciągu dwóch dni namierzyli sprawcę. Okazało się, że to dobrze znany policjantom 42-latek – przekazał nadkomisarz Kamil Gołębiowski, oficer prasowy policji w Lublinie.

42-letni mieszkaniec Lublina usłyszał już zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem. Mężczyzna będzie odpowiadała w warunkach recydywy gdyż w przeszłości był już notowany za kradzieże i włamania.

Sprawcy grozi do 15 lat pozbawienia wolności.

Jeden komentarz do “Obudzona hałasem spłoszyła włamywacza. Okazało się, że sprawca jest dobrze znany policji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *