EdukacjaLublinWiadomości

Ostatni tydzień naboru na najlepszą pracę dyplomową. Do wygrania 6 tys. zł i płatne praktyki

To ostatnie dni naboru do prestiżowego konkursu na najlepszą pracę dyplomową o Lublinie. Konkurs, którego tegoroczna, 14. edycja odbywa się w ramach Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023, jest otwarty dla absolwentów wszystkich uczelni i kierunków.

Jeżeli jesteś absolwentem i Twoja praca dyplomowa dotyczy tematów związanych z Lublinem bądź Lubelskim Obszarem Metropolitalnym, to jest to szansa dla Ciebie. Tegoroczna edycja konkurs jest w tym roku szczególna, bowiem odbywa się w kontekście europejskiego projektu Europejska Stolica Młodzieży Lublin 2023.

– Dzięki przesłanym pracom, lepiej możemy poznać perspektywę młodych osób na rozwój naszego miasta, a najciekawsze pomysły będą stanowić dla nas inspirację do podejmowania działa – podkreśla Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

Konkurs skierowany jest do absolwentów wszystkich uczelni i dyscyplin naukowych. Do wyboru są dwie kategorie: jedna dla prac na poziomie licencjackim, magisterskim oraz inżynierskim i druga dla prac doktoranckich. W każdej kategorii główna nagroda wynosi aż 6 tysięcy złotych, a do tego przyznane mogą zostać trzy dodatkowe wyróżnienia w przedziale od 2 tysięcy do 4 tysięcy złotych. Ale to nie wszystko. Dla najlepszych prac licencjackich, magisterskich i inżynierskich czeka również nagroda w formie trzymiesięcznej płatnej praktyki w Urzędzie Miasta z wynagrodzeniem w wysokości 4,5 tysiąca złotych.

>>> CZYTAJ TAKŻE: „Uczeń i uczennica przyszłości”: Ostatnie dni na zgłoszenia do pionierskiego projektu edukacyjnego

Co istotne, do bieżącej edycji kwalifikują się prace obronione nie wcześniej niż w 2020 roku.

Nabór prac potrwa do 15 września. Więcej informacji o konkursie wraz z regulaminem oraz formularzem zgłoszeniowym można znaleźć na stronie: Konkurs na najlepszą pracę dyplomową.

 

Jeden komentarz do “Ostatni tydzień naboru na najlepszą pracę dyplomową. Do wygrania 6 tys. zł i płatne praktyki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *