LublinNa sygnaleWiadomości

Poszukiwany za pobicie obywatel Mołdawii udawał, że nie ma go w domu

Funkcjonariusze z KWP w Lublinie aresztowali 37-letniego obywatela Mołdawii. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary 15 miesięcy więzienia za pobicie mieszkańca powiatu lubelskiego. Gdy zapukali drzwi mieszkania w którym się ukrywał, udawał, że go tam nie ma.

Do zatrzymania doszło w ostatni poniedziałek w jednej z lubelskich kamienic. Po zdobyciu kluczowych informacji od funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim, zespół specjalistów z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie zlokalizował 37-letniego obywatela Mołdawii. Mężczyzna był ścigany listem gończym od lipca tego roku.

Zarzuty wobec niego dotyczą brutalnej napaści na mieszkańca powiatu lubelskiego. Incydent miał miejsce w zeszłym roku na przystanku autobusowym przy ulicy Krężnickiej w Lublinie. W związku z tym, sąd skazał obywatela Mołdawii na 15 miesięcy więzienia.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Zabrali kluczyki pijanemu kierowcy Skody. Gdy czekali na Policję, ten uciął sobie drzemkę

W trakcie interwencji, Mołdawianin postanowił nie wpuścić policji do swojego mieszkania. Gdy mundurowi zapukali do drzwi, mężczyzna udawał, że go nie ma. Konieczna okazała się asysta strażaków, którzy pomogli stróżom prawa w dostaniu się do środka.

– 37-letni obywatel Mołdawii trafił już do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności – informuje młodszy aspirant Kamil Karbowniczek z lubelskiej Policji.

wideo: Policja | Zatrzymanie 37-letniego obywatela Mołdawii.

Jeden komentarz do “Poszukiwany za pobicie obywatel Mołdawii udawał, że nie ma go w domu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *