LublinNa sygnaleWiadomości

Śmiertelny wypadek na ul. Elsnera. Nie żyje 79-letnia piesza

Na ulicy Elsnera w Lublinie doszło wczoraj do tragicznego wypadku, w wyniku którego życie straciła 79-letnia kobieta. Wstępne ustalenia Policji wskazują, że kierujący pojazdem marki Dacia nie zauważył seniorki przechodzącej przez jezdnię.

Dramat rozegrał się wczoraj około godziny 6:00 na ulicy Elsnera w Lublinie. Z informacji przekazanych przez Policję wynika, że 54-letni kierowca auta marki Dacia poruszał się w stronę ulicy Spółdzielczości Pracy. W pewnym momencie, poza wyznaczonym przejściem dla pieszych, na jezdnię wkroczyła 79-letnia mieszkanka miasta.

– Niestety, ale kierowca najprawdopodobniej nie zauważył pieszej i doszło do potrącenia – informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z lubelskiej Policji.

Kobieta natychmiast została przewieziona do szpitala, jednak niestety, mimo starań medyków zmarła z powodu odniesionych obrażeń. Przeprowadzone badanie na obecność alkoholu wykazało, że kierujący pojazdem 54-latek był trzeźwy w chwili wypadku.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Niewinna przechadzka zakończona hospitalizacją. 14-latka potrącona na przejściu dla pieszych

Policjanci przystąpili do oględzin miejsca zdarzenia i zabezpieczenia dowodów. Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem prokuratury i ma na celu dokładne wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego wypadku.

 

fot. Policja | Nie żyje 79-letnia potrącona przez samochód na ul. Elsnera w Lublinie

Jeden komentarz do “Śmiertelny wypadek na ul. Elsnera. Nie żyje 79-letnia piesza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *