LublinNa sygnaleWiadomości

Wypadek na ścieżce rowerowej w Lublinie. 66-latka trafiła do szpitala

Wczoraj po południu w Lublinie na ścieżce rowerowej przy ulicy Armii Krajowej doszło do kolizji pomiędzy dwoma rowerzystami. Do szpitala, z poważnymi obrażeniami ciała, trafiła 66-letnia kobieta.

Wczoraj około godziny 16:45 na ścieżce rowerowej biegnącej przy ulicy Armii Krajowej w Lublinie miało miejsce niebezpieczne zdarzenie. Z informacji przekazanych przez policję wynika, że 66-letnia rowerzystka, jadąca w kierunku ulicy Jana Pawła II, zderzyła się z mijanym przez nią, 41-letnim cyklistą. Mężczyzna poruszał się w przeciwnym kierunku.

W wyniku kolizji, poszkodowana została 66-letnia mieszkanka Lublina. Kobieta z poważnymi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Jak wykazało przeprowadzone na miejscu badanie alkomatem, 41-latek był trzeźwy w chwili zdarzenia. Od kobiety pobrano krew w celu zbadania.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Parczew: Rowerzysta znalazł się w „martwym polu”, a potem w szpitalu

– Policjanci ustalają obecnie okoliczności tego zdarzenia. Jednocześnie apelujemy o ostrożność i przestrzeganie zasad ruchu drogowego na ścieżkach i drogach dla rowerów – mówi nadkomisarz Kamil Gołębiowski z lubelskiej Policji.

kolizja na ścieżce rowerowej w Lublinie przy ul. Armii Krajowej
fot. Policja | Wypadek na ścieżce rowerowej przy ul. Armii Krajowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *