Biała PodlaskaNa sygnaleWiadomościZ regionu

Tragiczny wypadek w gminie Wisznice. 85-latek zginął pod kołami ciągnika i rozrzutnika

Trwa wyjaśnianie okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj gminie Wisznice podczas rozładunku drewna. 85-letni mężczyzna został przejechany przez ciągnik z podpiętym do niego rozrzutnikiem. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu.

Policja i prokuratura prowadzą śledztwo w sprawie wstrząsającego wypadku, który miał miejsce wczoraj po południu na prywatnej posesji w gminie Wisznice. Według wstępnych informacji przekazanych rzez Policję, 85-letni mężczyzna, podczas rozładunku drewna opałowego, przypadkowo włączył bieg w pracującym ciągniku.

Konsekwencje okazały się tragiczne.

– Uruchomiona maszyna oraz podpięty do niej rozrzutnik przejechała po 85-latku. Niestety pomimo podjętych czynności ratunkowych, życia mężczyzny nie udało się uratować – informuje komisarz Barbara Salczyńska – Pyrchla z bialskiej Policji

>>> CZYTAJ TAKŻE: Tragedia na drodze w Starej Hucie. Nie żyje 17-letni motocyklista

Zgonie z decyzją prokuratora, ciało 85-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Policjanci, działając pod nadzorem prokuratury, dążą do pełnego wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

Sprawa ta zwraca uwagę na konieczność zachowania szczególnej  ostrożności podczas wykonywania prac, do których wykorzystywane są maszyny rolnicze. Każde tego typu zdarzenie jest surowym przypomnieniem o niebezpieczeństwach, jakie mogą się z tym wiązać.

Tragiczny wypadek w gminie Wisznice. 85-latek zginął pod kołami ciągnika i rozrzutnika
fot. Policja | Tragiczny wypadek w gminie Wisznice. 85-latek zginął pod kołami ciągnika i rozrzutnika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *