BiłgorajNa sygnaleWiadomościZ regionu

Płusy: Nie żyje 24-letni motocyklista, który uderzył w betonowy przepust

Dzisiaj nad ranem w miejscowości Płusy (powiat biłgorajski) doszło do tragicznego wypadku. Młody motocyklista nie żyje po tym, jak uderzył w betonowy przepust. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Jak informuje aspirant Joanna Klimek z Policji w Biłgoraju, dzisiaj rano, około godziny 5:00, dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał informację o poważnym wypadku drogowym. Do zdarzenie doszło w miejscowości Płusy.

Według wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów 24-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego, jadący od strony Księżpola w kierunku Tarnogrodu, z nieznanych przyczyn zjechał na prawe pobocze i zderzył się z betonowym przepustem. Niestety, mimo podjętych prób ratunkowych, kierujący motocyklem Kawasaki 24-latek zginął na miejscu.

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Glinianki: płetwonurkowie odnaleźli ciało zaginionego 29-latka

Policja obecnie koncentruje się na ustaleniu dokładnych okoliczności tej tragedii. Czynności procesowe są w toku. Funkcjonariusze apelują jednocześnie do świadków wypadku o kontakt i przekazanie wszelkich informacji, które mogą pomóc w wyjaśnieniu przyczyn tragicznego zdarzenia.

nie żyje motocyklista, który w miejscowości Płusy uderzył w betonowy przepust
fot. Policja

2 komentarze do “Płusy: Nie żyje 24-letni motocyklista, który uderzył w betonowy przepust

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *