ChełmNa sygnaleWiadomościZ regionu

Glinianki: płetwonurkowie odnaleźli ciało zaginionego 29-latka

Wczoraj wieczorem na niestrzeżonym zbiorniku wodnym Glinianki w Chełmie doszło do tragicznego zdarzenia. Młody mężczyzna podczas kąpieli nagle zniknął pod wodą. Dziś, po wielogodzinnych poszukiwaniach, płetwonurkowie odnaleźli ciało 29-latka.

Jak wynika z relacji naocznych świadków, wczoraj w okolicach godziny 19:30 mężczyzna kąpiący się w akwenie wodnym Glinianki niespodziewanie zniknął pod powierzchnią wody. Mimo natychmiastowej reakcji i zaalarmowania służb ratunkowych, nie udało się odnaleźć zaginionego.

Policjanci ustalili, że poszukiwany to 29-latek nie posiadający stałego miejsca zamieszkania. Od momentu zgłoszenia na miejscu prowadzona była intensywna akcja poszukiwawczo-ratunkowa z udziałem funkcjonariuszy i strażaków, korzystających ze sprzętu specjalistycznego. Wczorajsze poszukiwania nie przyniosły jednak rezultatu.

Poszukiwania zostały wznowione dzisiaj o poranku. Funkcjonariusze przeszukiwali zbiornik wodny oraz obszar wzdłuż linii brzegowej akwenu. Po południu, płetwonurkowie natrafili na ciało mężczyzny.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Tragedia w gminie Wisznice. Zginął próbując ugasić pożar na swojej posesji

W chwili obecnej trwa identyfikacja zwłok pod nadzorem prokuratora. Policja prowadzi śledztwo w celu ustalenia wszelkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

fot. Policja

Jeden komentarz do “Glinianki: płetwonurkowie odnaleźli ciało zaginionego 29-latka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *