BiłgorajNa sygnaleWiadomościZ regionu

Powiat Biłgorajski: Tragiczny wypadek w Okrągłem – Policja apeluje o ostrożność na drodze

Trwa dochodzenie w sprawie śmiertelnego wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Okrągłe (powiat biłgorajski). W wypadku zginął 37-letni mężczyzna, a dwaj pozostali pasażerowie Subaru zostali przewiezieni do szpitala.

Około godziny 17:45 dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku w miejscowości Okrągłe. Na podstawie wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu, wynika, że kierujący Subaru, podróżując od strony Smólska w kierunku Biłgoraja, podjął manewr wyprzedzania Peugeota. Niestety, stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi, zjechał na lewe pobocze, koziołkował, a następnie uderzył w betonowe ogrodzenie posesji.

Mimo podjętej reanimacji, 37-letni mieszkaniec Biłgoraja, który prowadził samochód, zmarł na miejscu. Jego ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych zgodnie z decyzją prokuratora. Dwaj pozostali mężczyźni w wieku 49 i 37 lat, którzy znajdowali się w pojeździe, zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci ustalili, że obaj byli w stanie nietrzeźwości. Starszy z nich miał około 1 promila alkoholu we krwi, natomiast młodszy – 2 promile.

Na miejscu wypadku policjanci prowadzili czynności procesowe pod nadzorem prokuratora. Dokonywali oględzin, zabezpieczali ślady oraz przesłuchiwali świadków zdarzenia. W wyniku tych działań, droga w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana, a kierowcy kierowani na objazdy.

>>>CZYTAJ TAKŻE: Śmiertelny wypadek w Piotrkowie Pierwszym. Motocyklista zginął na miejscu

Aktualnie trwają szczegółowe dochodzenia w celu ustalenia dokładnych okoliczności i przyczyn wypadku.

2 komentarze do “Powiat Biłgorajski: Tragiczny wypadek w Okrągłem – Policja apeluje o ostrożność na drodze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *