ChełmNa sygnaleWiadomościZ regionu

Zderzenie dwóch pojazdów osobowych z ciężarówką na DK-12. Jedna osoba ranna (zdjęcia)

Poważny wypadek, do którego doszło dzisiaj w południe, zatrzymał całkowicie ruch na drodze krajowej nr 12 w Chełmie. Trzy pojazdy, w tym jeden ciężarowy, zderzyły się ze sobą po tym, jak 66-latek kierujący osobowym Mercedesem stracił panowanie nad samochodem.

Dramatyczne chwile miały miejsce na ulicy Wschodniej w ciągu drogi krajowej numer 12 w Chełmie. Około południa doszło tu do poważnego wypadku z udziałem trzech samochodów: Mercedesa, ciężarówki Renault i Volkswagena. Według wstępnych informacji przekazanych przez Policję, 66-letni mieszkaniec Chełma, kierujący Mercedesem, stracił kontrolę nad swoim pojazdem.

Mężczyzna nie zdołał utrzymać toru jazdy i zjechał na przeciwległy pas, gdzie zderzył się z nadjeżdżająca z przeciwnego kierunku ciężarówką Renault, którą prowadził 53-letni obywatel Ukrainy. W wyniku tego zdarzenia Mercedes wpadł także na Volkswagena, za kierownicą którego siedział 54-letni mieszkaniec gminy Chełm.

Na skutek kolizji kierowca Mercedesa odniósł obrażenia i został natychmiast zabrany do szpitala.

– Zabezpieczyliśmy od niego krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Inne osoby nie odniosły obrażeń w tym zdarzeniu. Pozostali dwaj kierujący byli trzeźwi – informuje komisarz Ewa Czyż z Policji w Chełmie

>>> CZYTAJ TAKŻE: Niebezpieczne wyprzedzanie na DK-63. Zdemolowany ciągnik i dwie osoby w szpitalu

Drogowy karambol wywołał kompletną blokadę ruchu na krajowej „dwunastce”. Funkcjonariusze szybko zorganizowali objazdy, aby umożliwić kierowcom omijanie miejsca zdarzenia.

Mundurowi ustalają teraz szczegóły i okoliczności i tego zdarzenia drogowego.

Zderzenie 3 pojazdów na DK-12 w Chełmie
fot. Policja | Zderzenie 3 pojazdów na DK-12 w Chełmie
Zderzenie 3 pojazdów na DK-12 w Chełmie
fot. Policja | Zderzenie 3 pojazdów na DK-12 w Chełmie

2 komentarze do “Zderzenie dwóch pojazdów osobowych z ciężarówką na DK-12. Jedna osoba ranna (zdjęcia)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *