ŁukówNa sygnaleWiadomościZ regionu

Niebezpieczne wyprzedzanie na DK-63. Zdemolowany ciągnik i dwie osoby w szpitalu

Dwie ranne osoby i zdemolowany ciągnik rolniczy to bilans niezachowania należytej ostrożności podczas manewru wyprzedzania. Do zdarzenia doszło wczoraj na drodze krajowej nr 63.

Droga krajowa nr 63 stała się wczoraj areną niebezpiecznego zdarzenia, które mogło zakończyć się tragicznie.

Z informacji przekazanych przez łukowską Policję wynika, że 64-letni kierowca ciężarówki Renault, pochodzący z powiatu parczewskiego, próbował wyprzedzić ciągnik rolniczy marki Ursus. Ciągnikiem kierował 68-letni mieszkaniec gminy Łuków. Niestety, w tym samym czasie kierujący Ursusem zaczął skręcać w boczną drogę, co doprowadziło do kolizji.

W wyniku zdarzenia ucierpiały dwie osoby. Kierujący Ursusem oraz jadąca razem z nim 33-letnia córka z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Po dalszych badaniach lekarskich okazało się, że urazy jakich doznali nie zagrażają ich życiu i zdrowiu.

W efekcie kolizji niemal całkowitemu zniszczeniu uległ ciągnik rolniczy.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Ostrówki: Dachowanie Toyoty Yaris z 7 osobami na pokładzie. Prawie wszyscy byli nietrzeźwi

Aktualnie służby prowadzą dokładne postępowanie, mające na celu ustalenie wszystkich okoliczności i szczegółów tego zdarzenia.

– Między innymi przesłuchujemy uczestników zdarzenia i sprawdzamy zabezpieczone ślady – mówi aspirant sztabowy Marcin Józwik z łukowskij Policji.

wypadek na DK-63, dwie osoby trafiły do szpitala
fot. Policja

3 komentarze do “Niebezpieczne wyprzedzanie na DK-63. Zdemolowany ciągnik i dwie osoby w szpitalu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *