KrasnystawNa sygnaleZ regionu

Pijany przyjechał złożyć zawiadomienie, jego wizyta na komendzie nieco się przedłużyła

Policjanci zatrzymali 51-letniego obcokrajowca, którzy przyjechał na komendę w Krasnymstawie złożyć zawiadomienie. Jak się okazało, mężczyzna był pijany – w organizmie miał ponad promil alkoholu.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w sobotę, 16 marca. 51-letni obcokrajowiec przyjechał samochodem marki Volvo na komendę w Krasnymstawie, bo chciał złożyć zawiadomienie.

– Zastępca dyżurnego, który rozmawiał z mężczyzną wyczuł od niego woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad promil alkoholu – przekazała starszy sierżant Anna Chuszcza, oficer prasowy policji w Krasnymstawie.

>>> CZYTAJ TAKŻE: Pijany 18-latek spowodował kolizję i wylądował w rowie. Oprócz więzienia grozi mu konfiskata samochodu

Wobec tego wizyta mężczyzny na komendzie nieco się przedłużyła… 51-latek wyszedł z zarzutem prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Za kierowanie samochodem „na podwójnym gazie” grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

fot. Policja

3 komentarze do “Pijany przyjechał złożyć zawiadomienie, jego wizyta na komendzie nieco się przedłużyła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *