KrasnystawNa sygnaleWiadomościZ regionu

Poszukiwania zaginionych mieszkańców Kraśniczyna zakończone!

Policja zakończyła intensywne poszukiwania zaginionych 26-letniego mieszkańca Kraśniczyna oraz jego 48-letniej matki. Wczoraj na terenie kompleksu leśnego odnaleziono ciało mężczyzny. Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok w celu ustalenia przyczyny śmierci. Jednocześnie, poszukiwania kobiety zostały zakończone w związku z jej dzisiejszym powrotem do domu.

Zaginięcie 26-latka zostało zgłoszone 3 czerwca po tym, jak mężczyzna opuścił dom i przez dłuższy czas nie utrzymywał kontaktu z rodziną. Policja rozpoczęła akcję poszukiwawczą, w której zaangażowani byli również strażacy, strażnicy graniczni, członkowie stowarzyszenia Red Line oraz okoliczni mieszkańcy, udzielający czynnej pomocy funkcjonariuszom.

Prowadząc poszukiwania zaginionych, policjanci korzystali z różnego specjalistycznego sprzętu, w tym kamer termowizyjnych, bezzałogowych statków powietrznych oraz środków pływających. Przeszukiwano okoliczne zbiorniki wodne, łąki, lasy oraz opuszczone budynki. Wczoraj w działaniach uczestniczył także policyjny śmigłowiec.

Niestety, finał akcji poszukiwawczej okazał się tragiczny. Policja odnalazła ciało 26-letniego mężczyzny na terenie kompleksu leśnego w pobliskiej miejscowości. Wstępna identyfikacja potwierdziła, że to zaginiony mieszkaniec Kraśniczyna. Prokurator nadzorował czynności na miejscu, a ciało zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. Na tym etapie nie zauważono obrażeń wskazujących na udział osób trzecich.

Natomiast z uwagi na dzisiejszy powrót 48-letniej matki chłopaka do domu, jej poszukiwania zostały również zakończone. Policja stwierdziła, że nie zagraża jej niebezpieczeństwo.

fot. Policja Kraśniczyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *